Gray, brown and yellow

Немає абсолютно ніяких сумнівів в тому, що сірий колір - найгарячіший нейтральний відтінок, який зараз широко використовується. Його вибирають дизайнери інтер'єру протягом останніх двох років. Оскільки ця тенденція не показує ніяких ознак уповільнення, це літо може бути ідеальним часом для додавання цього розслаблюючого і елегантного відтінку в вашу вітальню, навіть якщо ви плануєте ремонт заздалегідь.

У наші дні в більшості сучасних будинків сірий колір дуже вітається. Майже кожен другий будинок оформлений в одному з безлічі відтінків сірого. Але ви можете виділити свій будинок серед інших, додавши в нього яскраві і освіжаючі плями жовтого кольору, які уособлюють літо і будуть добре служити вам протягом усього року. Стильне, сучасне і в той же час грайливе поєднання пропонує ідеальний баланс між вишуканістю і розкішшю!

Silk Touch 7
Paint
Silk Touch 7

Silky-matt latex interior paint

Коричневий колір допомагає розслабитися. Жовта і коричнева колірна гамма пробуджують інтерес до розмови і сприяють емоційному здоров'ю. Темні і світло-коричневі відтінки створюють комфортні і затишні схеми оформлення інтер'єру з використанням жовтих відтінків. Жовтий і коричневий виглядають чудово, мило і затишно.

Silk Touch 7
Silk Touch 7

NCS S 1510-Y40R

Silk Touch 7

NCS S 1030-G90Y

Silk Touch 7

NCS S 1510-Y40R

Silk Touch 7

Other