Сірий, коричневий та жовтий колір стен

Немає абсолютно ніяких сумнівів в тому, що сірий колір стін - найгарячіший нейтральний відтінок, який зараз широко використовується. Його вибирають дизайнери інтер'єру протягом останніх двох років. Цей тренд і надалі зростає, тому саме зараз ідеальний час додати сірий колір у ваш інтер’єр і пофарбувати стіни вітальні в елегантний відтінок, навіть якщо ви плануєте ремонт заздалегідь.

У наші дні в більшості сучасних будинків сірий колір стін дуже вітається. Стіни, майже кожного другого будинку, пофарбовані в один із безлічі відтінків сірого. Але ви можете виділити свій будинок серед інших, додавши в нього яскраві та освіжаючі плями жовтого кольору, які уособлюють літо та будуть добре служити вам протягом усього року. Стильне, сучасне та в той самий час грайливе поєднання пропонує ідеальний баланс між вишуканістю та розкішшю!

Silk Touch 7
Фарба
Silk Touch 7

Шовковисто-матова латексна фарба для внутрішніх робіт

Коричневий колір допомагає розслабитися. Жовта та коричнева колірна гамма пробуджують інтерес до розмови й сприяють емоційному здоров'ю. Темні й світло-коричневі відтінки створюють комфортні й затишні схеми оформлення інтер'єру з використанням жовтих відтінків. Жовтий та коричневий кольори для стін виглядають чудово, мило і затишно.

Silk Touch 7
Silk Touch 7

NCS S 1510-Y40R

Silk Touch 7

NCS S 1030-G90Y

Silk Touch 7

NCS S 1510-Y40R

Silk Touch 7

Інші варіанти