Neutral, orange and yellow-green shades

Нейтральні кольори завжди користуються популярністю серед дизайнерів інтер’єру.

Білий колір найкраще виглядає у маленьких приміщеннях, адже він візуально збільшує простір. Саме цей колір служить прекрасним фоном для кольорових акцентів у кімнаті.

Чорний колір – колір елегантності та вишуканості. Він поглинає усі кольори в інтер’єрі, тому використовувати його необхідно дуже обережно. Не варто перебільшувати з чорним у маленьких кімнатах – візуально зменшить простір. Інтер’єр з чорним кольором підходить для стриманих люде.

Сірий – ідеально сполучається з будь яким тоном.  Це колір стриманості та стабільності. Він в поєднанні з чорним, червоним і білим буде стильним кольором, підкреслюючи індивідуальність особистості.

Silk Touch 7
Paint
Silk Touch 7

Silky-matt latex interior paint

Одним з найбільш позитивних рішень в інтер’єрі – використання жовто-зелених відтінків. Вони нагадують про літо, теплу погоду та свіжість рослин. Ці відтінки допомагають зняти втому після напруженого робочого дня, розслабитися та отримати енергію. Вони додають кімнаті свіжості, що сприятиме гарному настрою.

Помаранчевий – життєрадісний колір. Таке оформлення вибирають активні люди. У великій кількості помаранчевий колір може викликати емоційну втому, тому краще його використовувати як акцентний відтінок. Помаранчевий можна комбінувати з багатьма відтінками. Наприклад, поєднання помаранчевого кольору з чорним виглядає дуже привабливо. Правда, у цьому поєднанні необхідно більше надати перевагу помаранчевому, а чорний колір використовувати у меблях та елементах декору.

Silk Touch 7
Silk Touch 7

NCS S 4502-B

Silk Touch 7

NCS S 4010-Y50R

Silk Touch 7

NCS S 1030-G90Y

Silk Touch 7

Other