Венеціанська штукатурка STUCCO VENEZIANO: відтінки зеленого

Надати стінам і стелі розкішний та елегантний вигляд можна за допомогою  венеціанської штукатурки STUCCO VENEZIANO Maxima decor. Вона наноситься шарами, що дозволяє створювати різні текстури і малюнки. Як результат, дизайн – адаптований під конкретний інтер’єр.

STUCCO VENEZIANO витримує знос, не втрачає кольору та привабливості тривалий час, що робить її вигідною інвестицією для декорування інтер'єру.

Вона досить легка у догляді. Для очищення від пилу і бруду можна використовувати м'яку ганчірку або мікрофібрової серветки, а для сильних забруднень -  мильну воду (мало концентрований розчин).

Stucco veneziano
Декоративна штукатурка
Stucco veneziano

Декоративне покриття з ефектом мармуру (венеціанська штукатурка)

Stucco veneziano
Stucco veneziano

Зелений колір

Зелена венеціанська штукатурка створює природну, збалансовану та освіжаючу атмосферу в інтер'єрі. Відповідає концепції екологічного дизайну, підкреслює природні матеріали та створює відчуття гармонії з природою.

STUCCO VENEZIANO є чудовим елементом для створення тропічного стилю. Екзотичний і яскравий вигляд відтворює атмосферу тропіків у кімнаті.

Stucco veneziano

Поєднання кольорів

Венеціанська штукатурка зеленого кольору чудово поєднується з нейтральними кольорами. Бежевий доповнює зелений тон, надає теплоти і гармонії. У поєднанні з білим створює свіжий, чистий і елегантний вигляд.

Венеціанська штукатурка у комбінації з золотим або бронзовим кольором -  це про розкіш і оригінальність. Це поєднання відтворює натуральну гру зелених тонів та металевого блиску.

Вибір кольору для поєднання з зеленою венеціанською штукатуркою залежить від бажаного настрою, стилю інтер'єру та особистих вподобань.

Stucco veneziano

Інші варіанти


Корисні статті

Декоративна штукатурка – ціна

Ціна декоративної штукатурки може відрізнятися залежно від виду матеріалу. Однак перед замовленням декоративних штукатурок важливо врахувати і і...

Grotto (гротто): спосіб нанесення декоративної штукатурки. Як самому зробити «гротто»

На сторінках нашого сайту ми вже висвітлили біля десяти різних декоративних штукатурок та покриттів Maxima decor. Серед них були гладкі глянцеві...

Популярні декоративні штукатурки

Фарба, шпалери, 3D панелі, плитка, вінтажні амбарні дошки, мозаїка...
Сучасні виробники пропонують безліч різних варіантів обробки стель і ...

Венеціанська штукатурка в інтер'єрі

Венеціанська штукатурка має «ніжну» текстуру і надає елегантного та шикарного вигляду будь-якому приміщенню. Ви спостерігали, як пер...

Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка STUCCO VENEZIANO - це декоративний матеріал на водній основі, який застосовується для фінішної обробки стін та інших вну...