Класичні кольорові поєднання венеціанської штукатурки STUCCO VENEZIANO

Stucco Veneziano або венеціанська штукатурка була розвинена у Венеції, Італія для оздоблення палаців та інших вишуканих будинків. Одна з головних особливостей цієї штукатурки - це гладкий, майже дзеркальний блискучий вигляд. Він додає розкіш і візуально розширює простір.

Венеціанська штукатурка STUCCO VENEZIANO Maxima decor має високу міцність і довговічність. Витримує знос і не втрачає своєї привабливості протягом тривалого часу.

Stucco veneziano
Декоративна штукатурка
Stucco veneziano

Декоративне покриття з ефектом мармуру (венеціанська штукатурка)

Stucco veneziano
Stucco veneziano

Кольорові комбінації

При виборі кольору для венеціанської штукатурки в інтер'єрі слід враховувати кілька факторів: стиль інтер'єру, освітлення, розмір кімнати, а також ваші власні вподобання і настрої. Однак є класичні кольорові рішення, які гармонічно будуть виглядати в інтер’єрі будь-якої кімнати.

Stucco veneziano

Біла венеціанка

Біла венеціанська штукатурка візуально розширює простір і додає світла. Підходить для класичного стилю, створює гарний фон для класичних меблів і декору, додає кімнаті величі і престижу. Також може стати яскравим акцентом мінімалістичного інтер’єру, підкреслюючи простоту форм і ліній.

Білий колір і блискуча поверхня венеціанської штукатурки добре вписуються у скандинавський та морський стиль, які прагнуть максимуму світла та  простору. STUCCO VENEZIANO допомагає створити свіжий, чистий та затишний вигляд інтер'єру.

Stucco veneziano

Сіра венеціанка

Сіра венеціанська штукатурка – це універсальний варіант. Добре поєднується зі сучасними дизайнерськими елементами і мінімалістичними лініями. Створює нейтральний фон, який дозволяє іншим елементам дизайну бути в центрі уваги та поєднується із сучасними технологіями і динамічними елементами.

STUCCO VENEZIANO у сірому кольорі підходить для інтер’єрів у стилі: мінімалізм, індустріальний, скандинавський та класичний.

Stucco veneziano

Чорна венеціанка

Чорна венеціанська штукатурка – це завжди про вражаючий та драматичний ефект. Рекомендується застосовувати її у великих або середніх приміщеннях з достатнім освітленням. Також варто розглянути використання чорної штукатурки як акцентного елемента на окремих стінах, щоб уникнути перевантаження простору і забезпечити баланс.

STUCCO VENEZIANO у чорному кольорі може бути ідеальним елементом сучасного, мінімалістичного, еклектичного або лофт-інтер’єру.

Stucco veneziano

Інші варіанти


Корисні статті

Декоративна штукатурка – ціна

Ціна декоративної штукатурки може відрізнятися залежно від виду матеріалу. Однак перед замовленням декоративних штукатурок важливо врахувати і і...

Grotto (гротто): спосіб нанесення декоративної штукатурки. Як самому зробити «гротто»

На сторінках нашого сайту ми вже висвітлили біля десяти різних декоративних штукатурок та покриттів Maxima decor. Серед них були гладкі глянцеві...

Популярні декоративні штукатурки

Фарба, шпалери, 3D панелі, плитка, вінтажні амбарні дошки, мозаїка...
Сучасні виробники пропонують безліч різних варіантів обробки стель і ...

Венеціанська штукатурка в інтер'єрі

Венеціанська штукатурка має «ніжну» текстуру і надає елегантного та шикарного вигляду будь-якому приміщенню. Ви спостерігали, як пер...

Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка STUCCO VENEZIANO - це декоративний матеріал на водній основі, який застосовується для фінішної обробки стін та інших вну...