Декоративна штукатурка – ціна

Декоративна штукатурка – ціна

Ціна декоративної штукатурки може відрізнятися залежно від виду матеріалу. Однак перед замовленням декоративних штукатурок важливо врахувати і інші фінансові аспекти, щоб уникнути неприємних сюрпризів і планувати бюджет ефективно.

Зазвичай вартість декоративної штукатурки включає в себе вартість самої штукатурки, роботи з підготовки поверхні, нанесення штукатурки, обробки та захисту. Вартість може бути вказана за квадратний метр або за проект в цілому. Розглянемо все по черзі.

Art Beton

Декоративне покриття з ефектом натурального каменя та бетону

Ottocento

Декоративне покриття з ефектом оксамиту

Stucco veneziano

Декоративне покриття з ефектом мармуру (венеціанська штукатурка)

Вартість штукатурки

  • Вартість декоративної штукатурки залежить від її виду: рельєфні штукатурки, перламутрові тонкошарові декоративні покриття чи венеціанська штукатурка. Всі ці продукти створюють різні ефекти на стінах і мають різну техніку нанесення. Деякі покриття наносяться в один шар, а деякі потребують 2 і більше шарів. Тому вам слід з'ясувати, який саме ефект хочете отримати на стінах і після цього порахувати площу приміщення. 
Декоративна штукатурка – ціна

Норма витрати на 1 шар:

Штукатурка

Travertino                                  

Art Beton

Marmorino

Витрата

1,8 кг/м² - 2,5 кг/м²

1,8 кг/м² - 2,5 кг/м² 

1,2 кг/м2 - 1,7 кг/м2 

Декоративна штукатурка – ціна

Норма витрати на 1 шар:

Покриття

Ottocento

Arabesk

Duna                            

Galaxy

Витрата

0,15 - 0,2 кг/м²

0,17 - 0,25 кг/м² 

від 0,2 кг/м²

0,17 кг/м² - 0,2 кг/м²

Декоративна штукатурка – ціна

Норма витрати на 1 шар:

Штукатурка

Stucco Veneziano

Витрата

500 г/м² - 700 г/м²

  • Також важливо враховувати витрати на роботу майстра. Тут ціна може змінюватися в залежності від складності проекту, рівня кваліфікації спеціаліста та інших факторів. Ціна може бути вказана за квадратний метр або за проект в цілому.
  • Декоративна штукатурка вимагає якісної підготовки поверхні. Тож треба пам’ятати про додаткові витрати на шпаклівку, ґрунтовку, кварц-праймер і т.д.
  • Значну роль може відіграти і термін виконання робіт. Швидка реалізація проекту вимагає додаткової доплати.
  • Якщо ви обрали рельєфну або венеціанську штукатурку, то до списку матеріалів треба включити декоративний віск. Він надає додаткового захисту штукатурці від пошкоджень та вологи.
  • Деякі компанії можуть пропонувати додаткові послуги, такі як консультації з дизайну, обробка додаткових поверхонь тощо, які також можуть вплинути на бюджет.

Щоб отримати точну інформацію про ціни на декоративну штукатурку, рекомендуємо звернутися до спеціалістів або майстрів, які надають такі послуги. Вони визначать конкретну цінову пропозицію після оцінки всіх деталей проекту.

Пам’ятайте, що в процесі роботи можуть виникати різні складнощі, тому зробіть резервний бюджет на додаткові витрати або непередбачувані випадки. 

  • 18.09.2023