Синій та жовто-зелений для стін

Синій – основний колір для стін. Властивості синього кольору розслаблюють, зцілюють та врівноважують, і це лише деякі з них. Однією з переваг синього кольору є те, що він добре виглядає на сонці та при природному освітленні. Він також може забезпечити світло у темних приміщеннях. Отже, він може перевершити загальну вроду вашого будинку. Синій — улюблений колір більшості людей, і він може поєднуватись з будь-якою частиною вашого будинку.

Silk Touch 20
Латексна фарба
Silk Touch 20

Напівматова латексна фарба для внутрішніх робіт

Якщо вам подобаються ідеї зелених кімнат, але ви відчуваєте, що їм потрібно трохи більше тепла, або хочете знизити яскравість жовтих кімнат на сходинку нижче, тоді жовто-зелені кімнати — ідеальний компроміс.

Жовто-зелені кімнати є одними із найсонячніших просторів – вони ідеально підходять для обігріву прохолодних кімнат та для приглушеного світіння яскравих кімнат.

Silk Touch 20
Silk Touch 20

NCS S 2040-R90B

Silk Touch 20

NCS S 2020-G40Y

Silk Touch 20

NCS S 1515-R80B

Silk Touch 20

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...