Помаранчеві, синьо-зелені та червоні кольори

Помаранчевий колір – життєрадісний. Таке оформлення вибирають активні люди. У великій кількості помаранчевий колір може викликати емоційну втому, тому краще його використовувати як акцентний відтінок. Помаранчевий можна комбінувати з багатьма відтінками.

Silk Touch 20
Латексна фарба
Silk Touch 20

Напівматова латексна фарба для внутрішніх робіт

Синій чудово поєднується із зеленим кольором. Сучасні дизайнери використовують синій та зелений в інтер'єрі для оформлення дитячих кімнат, ванних кімнат та кухні. Ці кольори споріднені і тому сумісні без застережень. Будь-який предмет або поверхня в кімнаті може бути зеленого або синього кольору з різною насиченістю.

Червоний – колір воїна, колір мужності, він заряджає енергією та надає сили. Червоний колір можна зробити базовим у вашому інтер'єрі. Проте все потребує дозування. Цей колір часто використовується на стінах інтер'єру у східному стилі. Правильно розставлені акценти в колірній гамі оживлять інтер'єр, а кімната наповниться світлом та енергією червоного кольору.

Silk Touch 20
Silk Touch 20

NCS S 1510-Y30R

Silk Touch 20

NCS S 2010-Y90R

Silk Touch 20

NCS S 2010-B30G

Silk Touch 20

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...