Синій та помаранчевий для спальні

Синій та помаранчевий кольори для спальні, безумовно, можуть створити цікаву динаміку при спільному використанні. Синій та помаранчевий є додатковими кольорами, тобто вони розташовані навпроти один одного на колірному колі. Додаткові кольори створюють яскравий контраст, а також дають можливість працювати як з холодними, так і з теплими кольорами. Синій, як правило, заспокійливий колір, а помаранчевий – колір високої енергії.

Silk Touch 20
Латексна фарба
Silk Touch 20

Напівматова латексна фарба для внутрішніх робіт

Синій – дуже заспокійливий колір, який може змусити вас почувати себе зосередженим, розслабленим та безтурботним. Відомо, що він допомагає знизити кров'яний тиск, очистити розум і допомогти заспокоїти дихання.

Жовтий – піднімає настрій та збільшує вашу енергію – те, що нам усім зазвичай потрібно вранці. Жовтий може зловити сонце і залишити вас з піднятим почуттям радості та жвавості на цілий день.

Silk Touch 20
Silk Touch 20

NCS S 3020-R70B

Silk Touch 20

NCS S 2005-Y50R

Silk Touch 20

NCS S 1030-B10G

Silk Touch 20

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...