Нейтральні, жовтий та помаранчевий колір для стін

Жовтий колір для стін—найщасливіший і життєрадісніший колір для використання в дизайні інтер'єру. Жовтий колір на стіні відмінно підійде для спалень, їдалень, коридорів, насправді ви можете використовувати жовтий колір практично скрізь.

Нейтральні кольори вважаються класичними, які можуть задати тон будь-якому простору та зробити його спокійним та затишним. Вони універсальні з точки зору використання і служать ідеальною палітрою кольорів, яка не тільки забезпечує візуальне полегшення, але і надає простору вишуканий вигляд.

Silk Touch 20
Латексна фарба
Silk Touch 20

Напівматова латексна фарба для внутрішніх робіт

Помаранчевий – насичений і водночас теплий колір, що пробуджує почуття суворих пригод у пустелі та свіжого осіннього ранку. Помаранчевий відмінно поєднується з теплими, холодними та нейтральними кольорами. Помаранчевий колір змінює свою індивідуальність залежно від інших кольорів у його просторі, від яскравих та живих до скромних та стриманих.

Silk Touch 20
Silk Touch 20

NCS S 1002-B

Silk Touch 20

NCS S 2005-Y30R

Silk Touch 20

NCS S 1015-Y

Silk Touch 20

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...