Нейтральні, жовто-зелені та червоні відтінки

Романтичний червоний колір, сяючий пристрастю і чуттєвістю, здатний надати будь-якій кімнаті будь-яку атмосферу, яку ви тільки можете собі уявити. Широка гамма червоних відтінків робить цей колір універсальним.

Silk Touch 20
Латексна фарба
Silk Touch 20

Напівматова латексна фарба для внутрішніх робіт

Одним з найбільш позитивних рішень в інтер’єрі – використання жовто-зелених відтінків. Вони нагадують про літо, теплу погоду та свіжість рослин. Ці відтінки допомагають зняти втому після напруженого робочого дня, розслабитися та отримати енергію. Вони додають кімнаті свіжості, що сприятиме гарному настрою.

Нейтральна колірна палітра в дизайні інтер'єру, як і раніше, популярна. Найкраще в нейтральних тонах — їхня універсальність, їх можна застосовувати буквально скрізь. Підтримка кожного певного стилю, від традиційних до найсучасніших. Нейтральні тони є ідеальним фоном для будь-якого типу меблів або аксесуарів.

Silk Touch 20
Silk Touch 20

NCS S 3010-Y90R

Silk Touch 20

NCS S 4500-N

Silk Touch 20

NCS S 0603-G80Y

Silk Touch 20

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...