Жовто-зелений, жовто-помаранчевий та нейтральна палітра відтінків

Для прихильників затишку та тепла відмінно підійде кімната в палітрі теплих відтінків. Кухня в жовто-зеленому кольорі – те, що потрібно оптимістам і тим, хто любить домашній комфорт. Жовтий колір є освіжаючим, він поєднує в собі відблиски сонячного кольору, соковитість та насиченість.

Жовто-зелений інтер’єр саме для тих, хто полюбляє тепле, сонячне літо. Жовтий – розширює простір, а зелений символізує життя, тому він додасть вам енергії, навіть, у найпохмуріший день.

Silk Touch 40
Латексна фарба
Silk Touch 40

Напівглянцева латексна фарба для внутрішніх робіт

Нейтральна колірна палітра в дизайні інтер'єру, як і раніше, популярна. Найкраще в нейтральних тонах — їхня універсальність, їх можна застосовувати буквально скрізь. Підтримка кожного певного стилю, від традиційних до найсучасніших. Нейтральні тони є ідеальним фоном для будь-якого типу меблів або аксесуарів та чудово поєднуються.

Жовто-помаранчеві відтінки створять яскраву і динамічну атмосферу у кімнаті. Всі відтінки сірого, пастельно-зелені, жовтувато-коричневі, блакитно-сірі та коричневі відтінки добре поєднуються з жовто-помаранчевими відтінками. Саме це допоможе створити вам затишну атмосферу.

Silk Touch 40
Silk Touch 40

NCS S 5000-N

Silk Touch 40

NCS S 3010-Y20R

Silk Touch 40

NCS S 2020-G90Y

Silk Touch 40

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...