Нейтральний, жовто-зелений та жовтий колір

Жовтий – це теплий, світлий та сяючий колір, який зайняв своє престижне місце в інтер'єрі серед перевіреного набору відтінків. Він має дуже хорошу світловідбивну здатність. Таким чином, перегляд відтінку, такого як м'який жовтий колір на стінах може допомогти збільшити переважання природного сонячного світла або штучного джерела в конкретному просторі.

Silk Touch 40
Латексна фарба
Silk Touch 40

Напівглянцева латексна фарба для внутрішніх робіт

Якщо ви в пошуках життєрадісного інтер'єру, тоді найкраще рішення - жовто-зелена колірна палітра. Зараз вона стає все більш популярною в оформленні кімнат завдяки яскравості та оригінальності. Найчастіше таке поєднання використовується на кухні. Завдяки соковитості жовтого кольору у вас завжди буде апетит, а зелений відтінок заряджатиме вас енергією.

Поєднання нейтральних кольорів створює універсальні нейтральні колірні схеми, що є ідеальною палітрою для будь-якого стилю приміщення. Нейтральні кольори є надійними для заспокійливої ​​атмосфери. Вони є найважливішим елементом будь-якого успішного домашнього інтер'єру, завдяки їх здатності – підтримати будь-який інтер'єр.

Silk Touch 40
Silk Touch 40

NCS S 1002-R50B

Silk Touch 40

NCS S 3010-Y

Silk Touch 40

NCS S 1020-G80Y

Silk Touch 40

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...