Помаранчевий, червоний та жовто-зелений

Романтичний червоний колір, сяючий пристрастю і чуттєвістю, здатний надати будь-якій кімнаті будь-яку атмосферу, яку ви тільки можете собі уявити. Широка гамма червоних відтінків робить цей колір універсальним.

Найпопулярніший вибір – це приголомшливі акценти на стінах, які в міру вражаючі, яких достатньо, щоб оновити зовнішній вигляд кімнати. Щоб по-справжньому відчути ефект червоних стін, спробуйте втілити їх в крихітній кімнаті. Сміливість стін миттєво додасть цій маленькій кімнаті хвилюючу і активну атмосферу.

Silk Touch 40
Латексна фарба
Silk Touch 40

Напівглянцева латексна фарба для внутрішніх робіт

Помаранчевий – це поєднання двох основних кольорів, а саме червоного та жовтого.

Сила цих теплих відтінків привертає погляди до помаранчевого, але на цьому привабливість цього кольору не закінчується – широкий діапазон глибин, відтінків і тонів робить цей колір ідеальним для житлових приміщень.

Помаранчевий поєднує в собі зухвалий і кокетливий шарм червоного і сонячну і веселу сторону жовтого. Залежно від того, як ви збалансували використанні кольори, він може бути радісним для сучасних інтер’єрів, так і тихим для традиційних.

Жовто-зелений інтер’єр саме для тих, хто полюбляє тепле, сонячне літо. Жовтий – розширює простір, а зелений символізує життя, тому він додасть вам енергії, навіть, у найпохмуріший день.

Silk Touch 40
Silk Touch 40

NCS S 3030-Y80R

Silk Touch 40

NCS S 3020-Y60R

Silk Touch 40

NCS S 4010-G30Y

Silk Touch 40

Інші варіанти


Корисні статті

Що вибрати: шпалери чи фарба?

«Шпалери чи фарба?», – це питання виникало, практично у кожного, хто хоч раз у житті робив ремонт. Починаючи ремонт, хочеться,...

Як підібрати кольори фарб для стін?

Як поєднати кольори фарб в інтер’єрі, щоб насолоджуватися як можна більше часу? Більшість людей задаються цим питанням і намагаються знайт...