Цегляна і кам’яна кладка з ART BETON

ART BETON Maxima decor – це штукатурка під бетон або штукатурка з ефектом бетону. Її можна заколерувати у різні відтінки бетону, включаючи сірий, кремовий, коричневий та інші, за допомогою водно-дисперсійного пігментного концентрату Farbex Color.

ART BETON дозволяє створювати різні текстурні варіації, такі як гладка поверхня бетону, шорсткий або штучно зношений вигляд і навіть цегляну або кам’яну кладку. Це залежить від використаної техніки нанесення та інструментів.

Art Beton
Декоративна штукатурка
Art Beton

Декоративне покриття з ефектом натурального каменя та бетону

Art Beton
Art Beton

Цегляна кладка в інтер’єрі

Цегляна кладка характерна для промислового, індустріального стиль, а також використовується у стилі лофт і гранж. Таке дизайнерське рішення використовують не тільки для декорування стін, а й для створення декоративних елементів, таких як полиці, ніші, кухонний фартух, барні стійки або камін.

Art Beton

Кам’яна кладка в інтер’єрі

Кам'яна кладка в інтер'єрі створюває природну атмосферу. Її використовують у різних стилів, включаючи рустик, сучасний, мінімалізм і навіть екзотичний.

Кам'яна кладка може бути використана для колон, арок, кам'яних вставок на стінах або кам'яних стовпів.

Art Beton

Цегляна і кам’яна кладка із штукатурки

Метод створення імітації цегляної чи кам’яної стіни за допомогою штукатурки дозволяє відтворити текстуру та вигляд цегли чи каменю без їх фактичного використання.

Для створення кладки з ART BETON можна використовувати трафарети, малярну стрічку або робити все в ручну.

Для імітації нерівностей та зубчастих відступів використовується шпатель або щітка «1000 ліній». Завершальним етапом створення кладки є нанесення воску, він забезпечує міцність та додатковий захист поверхні.

Art Beton

Пам'ятайте!

Процес створення кладки зі штукатурки є трудомістким та вимагає досвіду. Якщо у вас немає необхідних навичок, рекомендується звернутися до професіоналів для досягнення бажаного результату.

Art Beton

Інші варіанти


Корисні статті

Фактурні штукатурки. Інтер'єр у стилі “теплого мінімалізму”

В останні роки інтер'єрна мода розвивається під впливом двох основних факторів. По-перше, у зв'язку зі збільшенням попиту на дистанційну роботу,...

Популярні декоративні штукатурки

Фарба, шпалери, 3D панелі, плитка, вінтажні амбарні дошки, мозаїка...
Сучасні виробники пропонують безліч різних варіантів обробки стель і ...

Арт бетон в інтер'єрі

У період розвитку промисловості, разом із зародженням стилю лофт, з'явилася мода використання бетону, як част...

Декоративна штукатурка в спальні

Сучасна спальня – це не тільки місце для відпочинку, це кімната, де людина може залишитися наодинці із собою, улюбленими фільмами, хобі та...

Декоративна штукатурка в інтер’єрі

Не дивлячись на велику кількість матеріалів для фінішної обробки стін, великий попит споживачів припадає на декоративну штукатурку. Вона дає мож...