Помаранчевий, червоний та зелений колір у спальні

Помаранчевий колір у спальні  – насичений і водночас теплий, що пробуджує почуття суворих пригод у пустелі та свіжого осіннього ранку. Помаранчевий відмінно поєднується з теплими, холодними та нейтральними кольорами. Помаранчевий колір у спальні змінює свою індивідуальність залежно від інших кольорів у його просторі, від яскравих та живих до скромних та стриманих.

Якщо вам не подобається нейтральна палітра, змініть зовнішній вигляд і зробіть яскраво-помаранчевий драматичним, підкресливши їм чорний, білий або темно-синій.

Silk Touch 3
Фарба
Silk Touch 3

Матова латексна фарба для внутрішніх робіт

Спокійні відтінки червоного та зеленого лежать в основі сучасних схем інтер'єру. Поєднання червоного і зеленого в спальні - це плавне і зігріваюче поєднання.

Червоний – дуже інтенсивний додатковий колір, що символізує кохання та процвітання. У європейських країнах червоний колір на стінах довгі роки був відтінком знаті.

Одне можна сказати – червоний колір винятково живий, і ті, хто його використовують, вважаються сміливими та сповненими пристрасті. Хоча багато років у дизайні інтер'єрів уникали кольору, нині популярніші аксесуари червоного кольору в спальні.

 

Silk Touch 3
Silk Touch 3

NCS S 2020-Y40R

Silk Touch 3

NCS S 3030-Y90R

Silk Touch 3

NCS S 4010-G10Y

Silk Touch 3

Інші варіанти