Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Loft (лофт) – це відносно новий напрямок у дизайні інтер’єру. Він виник наприкінці ХХ століття у Нью-Йорку. Як і зараз, Нью-Йорк був центром творчості, містом перспектив та амбіцій.  Починаючі митці та художники, переїжджали сюди, щоб заявити про себе. Вони використовували приміщення старих виробництв, складів, промислових будівель та перетворювали їх на творчий та житловий простір. Унікальний вигляд, промисловий шарм та можливість втілювати сміливі творчі рішення, стали тим самим важелем популярності стилю Loft як вільного та нетрадиційного напрямку архітектури та дизайну.

Основні характеристики стилю Loft (лофт):

  1. Відкритий простір: великі вікна, високі стелі, відсутність перегородок.
  2. Промисловий вигляд: видимі труби, інженерні комунікації, металеві елементи, бетонні або цегляні стіни.
  3. Мінімалістичний декор.
  4. Використання сучасних меблів та освітлення.

Art Beton

Декоративне покриття з ефектом натурального каменя та бетону

Cera

Декоративний віск для рельєфних штукатурок

Marmorino

Декоративна рельєфна штукатурка

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Декоративна штукатурка для створення Loft (лофт) стилю

Декоративна штукатурка дозволяє створювати різноманітні ефекти і підкреслювати той стиль інтер’єру, який закладено у проекті. Для Loft (лофт) стилю притаманні наступні ефекти: ефект бетону, цегляна кладка, рельєфна поверхня, імітація іржі та окислення.

Ефект Бетону

Бетон – це перше, що приходить на думку, коли ми говоримо про стиль Loft (лофт). Декоративна штукатурка Art Beton Maxima dеcor імітує бетонне, промислове покриття на стінах, колонах, стелі та інших архітектурних елементах. За допомогою різних технік нанесення, Art Beton може мати гладку або рельєфну текстуру. Покриття не вибагливе у догляді, його можна мити вологою губкою та навіть миючими засобами.

Декоративна штукатурка Art Beton Maxima dеcor має білу базу, тому за допомогою пігмента можна створити будь-який відтінок сірого чи іншого кольору.

Ефект бетону став відображенням сучасного інтер’єру. Його використовують для приватних об’єктів та приміщень комерційного призначення, наприклад, кафе чи ресторан, офіс, торгівельні центри, готелі і т.д.

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Цегляна кладка

Цегляна кладка – це символ «заводського» приміщення. Вона має грубий текстурний вигляд  та являється акцентною частиною інтер’єру. Цегляна кладка поєднується із деревом, металом, склом та бетоном. Комбінація цих матеріалів додає приміщенню характеру та автентичності.

Імітувати цегляну кладку можна за допомогою декоративної штукатурки Art Beton Maxima dеcor та трафаретів. Як вже було зазначено, покриття колорується за допомогою пігментів, а це дозволяє створювати цеглу різного кольору: від темної багряної до світлої піщаною. 

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Рельєфна поверхня

Рельєфні стіни, нерівність, зістарення – все це є характерною особливістю лофт. Створити дизайн, який виглядає так, наче час залишив свій відбиток можна за допомогою рельєфної штукатурки Marmorino Maxima dеcor. Вона створює об’єм та перетворює недоліки поверхні «фішкою» інтер’єру. 

Використання Marmorino Maxima dеcor додає варіативності дизайну. Ця декоративна штукатурка дозволяє створювати візуальні ефекти та контраст із гладкими елементами інтер’єру.

Рельєфна штукатурка може бути основним декоративним матеріалом, а може виступати як акцентний елемент.

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Імітація іржі та окислення

Імітація іржі або окислення досягається за допомого різних матеріалів: фарба, декоративна штукатурка, спеціалізовані матеріали і навіть декоративні плівки.

Використання саме  декоративної штукатурки досить розповсюджений спосіб. Для цього спочатку імітують відслонені шари іржі, за допомогою губки, шпателя чи пензля. Потім створюють ефект окислення, для цього використовують ту ж штукатурку, але у відтінках коричневого, зеленого, блакитного, помаранчевого та чорного.

Найпростіший матеріал для втілення цієї техніки Art Beton Maxima dеcor. Він пластичний та зручний, з легкістю нашаровується та його можна колорувати у різні відтінки. Також додати металеві акценти можна за допомогою декоративної емалі Touch of magic Maxima.

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft

Які кольори декоративної штукатурки обрати для інтер’єру у стилі Loft?

Для інтер’єру у стилі Loft характерна певна палітра кольорів, яка і створює індeстріальну атмосферу.

Сірий – це основний колір напрямку Loft. Він може бути представлений у різних відтінках. Сірий можна використовувати для стін, стелі і навіть підлоги. Чорний використовують як акцентний колір або для створення контрасту. Білий зазвичай використовують як допоміжний колір, щоб зфокусувати увагу на окремих дизайнерських елементах.

Коричневий додає природності інтер’єру, робить його менш холодним. Особливо стильно виглядають відтінки темного дуба або ясена. Коричневий використовують для текстурних елементів, щоб надати більшої глибини інтер’єру. Також характерним для Loft є металеві відтінки, такі як мідь, сталь чи бронза.

Насичені кольори, серед яких темно-синій та темно-зелений використовують для зонування кімнати, або для виділення інтер’єрних елементів: ніші, колони, стеля і т.д.

Декоративна штукатурка для створення інтер'єру у стилі Loft
  • 06.03.2024